До Дня Героїв в 6-А класі пройшла особлива виховна година. Ми говорили про найдорожче — про свободу та надвисоку ціну, яку за неї платять наші захисники.
Дякуємо нашим Героям! Слава Україні! 💙💛

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *