Шановні учні, педагоги, батьки! Ось і розпочалася четверта чверть 2019-2020 навчального року. Вона особлива, адже й здобувачі освіти, й ми, педагоги, а також ви, батьки наших вихованців, будемо спілкуватися дистанційно досить довгий час.

Уже вкотре сумуємо за дітьми, за затишними класними кімнатами, просторими ліцейними коридорами, а головне – за живим спілкуванням. Але, незважаючи на відстань, ми разом досягнемо найкращого результату, бо запорукою успіху є наша плідна співпраця та наполегливість всіх учасників освітнього процесу.

Знаємо та стовідсотково віримо, що незабаром знову будемо всі разом. І тоді пригорнемо кожного учня, обіймемо колег й далі продовжуватимемо жити, усвідомлюючи, що немає нічого важливішого, ніж життя та здоров‘я кожного. Весна переможе, життя візьме гору, а ми станемо більш добрими, щирими, уважними та люблячими!

Будьте здоровими! Все буде добре!