![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/420845671_1457679465091217_3968012653150084462_n-1210x642.jpg)
Так! Так! Ви не помилилися. Це знову ми! Шістнадцять учнів 4-А класу взяли активну участь в зимовій сесії «Вдалий старт» з української мови на «Всеосвіта». За що нагороджені дипломами та сертифікатами. Своїми знаннями, практичними вміннями, творчим розвитком приближаємо ПЕРЕМОГУ.
Бо ми:
читаємо українською,
пишемо українською,
малюємо українською,
співаємо українською,
думаємо українською,
мріємо українською!
Дякую ВАМ за старанність!
До нових ПЕРЕМОГ!!!
![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/421130869_1457679555091208_3877606810077227120_n-300x225.jpg)
![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/421540747_1457679511757879_5706304940722927738_n-300x225.jpg)
![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/422093496_1457679528424544_8086601016913785880_n-300x225.jpg)