![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2020/10/Stop_sexтинг-1210x642.jpg)
21 жовтня у рамках проєкту «#Stop_sexтинг» для учнів 5-В класу проведено превентивне заняття «Я знаю як поводитись в Інтернеті. #НЕ ВЕДУСЬ», класний керівник Олександра Повшук.
Рожнівський ліцей "ГУЦУЛЬЩИНА"
імені Федора Погребенника
21 жовтня у рамках проєкту «#Stop_sexтинг» для учнів 5-В класу проведено превентивне заняття «Я знаю як поводитись в Інтернеті. #НЕ ВЕДУСЬ», класний керівник Олександра Повшук.