![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/зображення_viber_2021-05-26_21-39-06-1210x642.jpg)
Вивчення математики сприяє не тільки розвитку логіки, інтелекту, але й творчих здібностей. З метою систематизації та узагальнення знань набутих протягом року, у 7-Б класі було проведено заняття «Математична показуха». Школярі довели, що математика це не «суха» наука, а математики теж уміють жартувати. Урок проходив у формі інтелектуальної гри, де змагалися команди дівчат та хлопців. Заняття було цікавим, емоції переповнювали. Перемогли дівчата, під керівництвом свого капітана Інни Голюк.