За останній рік Секретаріат Національної комісії у справах ЮНЕСКО активізував свою діяльність спрямовану на підвищення ефективності та координації роботи в рамках Мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні.

Однією з пропозицій в рамках активізації діяльності АШЮ в Україні – оновлення нормативної бази щодо діяльності Мережі. Результатом співпраці Секретаріату Нацкомісії та Міністерства освіти і науки України стало розроблення Дорожньої карти Мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні, яку було  презентовано під час зустрічі.

Секретаріатом Нацкомісії було проведено моніторинг діяльності Мережі АШЮ в Україні,  результати моніторингу були теж презентовані.

Назріли завдання не лише зберегти і підтримати існуючі досягнення Мережі, але й забезпечити її розширення, інноваційний розвиток та підвищення якості освітніх процесів в школах-учасницях. Тому в сучасних умовах виникла ідея утворення Координаційної Ради представників Мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні.

Дуже радіємо, що нас включено до складу Координаційної Ради  Мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні. Це результат роботи всіх учасників освітнього процесу. Звичайно, цей процес проходитиме у тісній співпраці, координації та за участі представників Секретаріату Нацкомісії та Міністерства освіти і науки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *