![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-15_12-14-46-185-1210x642.jpg)
В ході якої, діти переглянули презентацію на цю тему, ознайомилися з поняттям “булінг”, навчилися розпізнавати маркери булінгу та дружні піддражнювання. П’ятикласники намалювали малюнки та обговорили ситуації конфлікту та їх вирішення.
Рожнівський ліцей "ГУЦУЛЬЩИНА"
імені Федора Погребенника
В ході якої, діти переглянули презентацію на цю тему, ознайомилися з поняттям “булінг”, навчилися розпізнавати маркери булінгу та дружні піддражнювання. П’ятикласники намалювали малюнки та обговорили ситуації конфлікту та їх вирішення.