Інформаційні матеріали, які можуть бути додатковим ресурсом у проведенні вищевказаних заходів.

1. Серія аз 6-ти навчальних відео уроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:
1) Захист дітей онлайн
2) Сексуальний шантаж
3) Секстинг
4) Секс-чатинг
5) Грумінг
6) Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти
2. Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань в спорті.
3.Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей в колі довіри.
4.Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді.
Також, Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською спілкою «А21 Україна» з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пропонує до перегляду вебінар для педагогічних працівників щодо протидії торгівлі людьми, який допоможе провести навчальні заняття з дітьми щодо протидії торгівлі людьми та ознайомитись з інформаційними матеріалами до таких занять.
Вебінар.