Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. Це свято сповіщає про народження нашого Спасителя. Традиційно в Україні Різдво є родинним святом, яке асоціюється з молитвою, кутею, пампухами, колядою.

Усі учасники дійства показали свої інтелектуальні, творчі та кулінарні здібності й навички. Приготували 12 страв на Святу вечерю, поділилися рецептами; пригадали всі звичаї і традиції Різдвяних свят. Також провели дослідницьку роботу, як святкують Різдво в інших країнах. Назвали твори українських письменників, які возвеличували це свято. Усі учні із задоволенням намалювали Вифлиємську зірку-у кожного вийшла гарна і неповторна. На жаль, сумно лунала сучасна колядка “Десь во Бахмуті”, яка народилася в засніжених окопах.

Дев’ятикласники щиро подякували Збройним Силам України за захист і можливість навчатися, а також відзначати одне з найвеличніших свят у році – Різдво. Нехай народжене дитятко принесе у кожну домівку мир, спокій і омріяну Перемогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *