22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. В цей день в усіх куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. В цей день кожен житель планети може внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користуванням автотранспортом, бережливо використовувати кожну краплю води.

Вихованцями географічно-краєзнавчого гуртка та членами клубу «Юні лісові рейнджери» Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника було проведено засідання до Всесвітнього Дня Землі, де вони обговорили основні проблеми по забрудненню планети та можливі шляхи “очищення” довкілля від побутових та інших відходів. Здобувачі освіти поставили перед собою мету: привернути увагу якомога більшої кількості людей до проблем нашого спільного дому – планети Земля. Діти розповіли про глобальні екологічні проблеми, вивчали тварин і рослини, які занесені до Червоної книги України, а також накреслили шляхи вирішення основних екологічних проблем нашого села. Завершилося засідання виготовленням тематичних плакатів.