Цей день залишиться назавжди не тільки в історії, але і в пам’яті кожного українця. З нагоди цієї дати в 2-А класі проведено виховну годину “Україно, моя Україно, для тебе на світі живу!”, під час якої учні пригадали події 2022-2023 років, переглянули презентацію “730 днів болю і незламності”. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять військових, цивільних, дорослих, дітей – усіх, хто загинув за цей час. Також здобувачі освіти створили потяг до Перемоги з побажаннями для України. На завершення пограли у цікаву гру «Мільйон для ЗСУ». Дитячі молитви та побажання є найщирішою і найпотужнішою зброєю. Тож нехай сьогоднішні побажання будуть почуті Всевишнім! Хай запанує мир і спокій в нашій країні та по всьому світу.