Івано-Франківськ – мальовниче та затишне, старовинне та водночас сучасне місто

Відвідали кінотеатр «Космос», де переглянули фільм «Довбуш», який так актуальний нині, бо перекликається з реаліями сьогодення. Пройшлися вулицею Незалежності, на якій змонтовано Алею слави.  Учні та батьки хвилиною мовчання  вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні. Адже кожна людина відчуває вдячність ЗСУ за те, що тут, в тилу, ми не чуємо вибухів та пострілів та маємо можливість працювати, а діти – навчатись та подорожувати.

Далі помандрували в центр, на площу Ринок. Тут розташований старовинний символ міста, одна з трьох ратуш в Україні, котрі побудовані у стилі конструктивізму. Там знаходиться краєзнавчий музей та оглядовий майданчик, з якого діти насолодилися чудовою панорамою Івано-Франківська.

Завершили свій екскурсійний день у «Panorama Bowling Club». Це чудове місце для проведення дозвілля. Діти змагалися у спритності та точності, адже мета гри у боулінг – збити за допомогою якомога меншої кількості кидків куль – кеглі.

Дорогою додому звучали українські пісні. День удався. Всі отримали масу задоволення.