У рамках цієї подорожі діти познайомилися з численними історичними пам’ятками міста, відвідали Музей Героїв Небесної Сотні та Наукове містечко “Нова енергія”, запланований  перегляд історично фільму “Довбуш” (ТРК “Велес”) та активний відпочинок в дитячій кімнаті розваг “Чупі Бум”.
Починаючи зі старовинного центру міста, діти оглядали його найбільші навчальні заклади Прикарпатський національний універсист імені Василя Стефаника та Унівнрситет Короля Данила.
Однак, найбільш захоплюючою частиною екскурсії було відвідування музеїв. Першим на черзі було Наукове  містечко “Нова енергія”. Тут діти  пізнавали таємниці науки в цікавій ігровій формі з активними талановитими педагогами. Другим музеєм, який відвідали діти, був МузейГероїв Небесної Сотні. Тут можна побачити те, що в підручниках не написано. Музей Небесної Сотні в Івано-Франківську відкрили 11 вересня 2015 року. Майже за рік по тому, як закінчились події на Майдані. Жодну річ тут досі не називають артефактом чи експонатом. Лише пам’яттю про Героїв, які загинули під час Революції Гідності. І таких «речей пам’яті» тут понад 800.
Усі учасники екскурсії були задоволені цікавим відпочинком та збагачені новими знаннями!