![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-10_22-55-47-692-1170x642.jpg)
До онлайн гри з теми «З Україною в серці» приєдналося понад 7000 гравців. Здобувачі освіти Рожнівського ліцею були поділені на дві команди: «STARS» та «INFINITY». Вони впевнено та охоче відповідали на запитання, вчилися грати у команді. Гра була веселою, цікавою та незабутньою.
Ліцеїсти стали частиною встановленого рекорду України, організованого Видавництвом Країна Мрій – КМ MEDIA, який буде занесено до Книги рекорду України.
Дякуємо організаторам за незабутні емоції! Разом до перемоги!