21 вересня Україна разом із прогресивною світовою спільнотою відзначила Міжнародний день миру. Наші ліцеїсти теж не залишилися осторонь миротворчої місії, адже розуміння цінностей, необхідних для культури миру, є надзвичайно важливими у сьогоднішніх викликах часу. Тому 23.09.2024 р. наш освітній заклад як АШЮ ЮНЕСКО мав велику честь стати учасником XІ Конгресу юних посланців миру «Усім світом – за мир!». Це дійство було ініційовано ліцеєм №85 міста Києва, Федерацією всесвітнього миру та Послами миру на виконання резолюції І Міжнародного Конгресу юних посланців миру в 2014 році. Під час проведення Конгресу учасники громадського руху «Діти – посли миру» презентували свою діяльність та проєкти, що впроваджувались протягом 2023-2024 навчального року. Виступи юних амбасадорів миру надихнули наших ліцеїстів на започаткування освітнього проєкту «Школа миру», головною метою якого є виховання молоді як відповідальних лідерів з глобальним мисленням, спрямованим на побудову культури миру та загального добробуту.

Щира вдячність всім організаторам конгресу за неоціненний досвід, море позитивних емоцій, можливість перебування у полікультурному середовищі учасників із різних країн світу.