Сьогодні вся наша країна в журбі… В цей день ми віддаємо шану тим, хто стоїть на захисті рідної Батьківщини. У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» з нагоди Дня захисника і захисниці пройшла акція «Єдність – сила незламних». Було зібрано 15 пакунків з різними смаколиками для наших Героїв, а також кошти у розмірі 30200 гривень, на які ми обов’язково закупимо щось необхідне  із запитів наших захисників. Зі щирим бажанням і блиском в очах ліцеїсти сьогодні готували посилки та приносили кошти. Вкотре переконались, наскільки ми – єдині. І ця єдність вже живе у серцях наших дітей. Ми вдячні кожному та кожній, хто щодня оберігає наш спокій, наш сон та наше мирне небо. Через біль, кров та смерть, ризикуючи власним життям, Ви даруєте нам право бути живими, навчатись нашим дітям, жити в незалежній країні. Ми пам’ятаємо про те, якою ціною здобувається свобода України. І надалі будемо продовжувати спільними зусиллями підтримувати наших Героїв та наближати перемогу! Щиро дякуємо усім, хто долучився до акції! Особливі слова подяки хочемо висловити Григорію Радишу та Сергію Козмінському, які вже сьогодні везуть пакунки від здобувачів освіти Рожнівського ліцею до наших захисників. Слава Україні!!!