18 жовтня відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започатковано ще з 2007 року. Цей день має на меті привернути увагу до проблеми, інформувати суспільство про небезпеку і допомогти виявляти та боротися з торгівлею людьми. Звичайно, не забули про такий важливий день і в Рожнівському ліцеї «Гуцульщина». Ярослава Філіпчук, педагог-організатор нашого навчального закладу, провела із представниками учнівського самоврядування в рамках планового засідання виховну бесіду на тему: « Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно». Обговорили наступне: що таке «торгівля людьми» і як здобувачі освіти трактують дане поняття, з’ясували причини торгівлі людьми, ознайомились з різними формами та видами торгівлі людьми, вчились, як позбутись усіх ризиків, аби не стати жертвою торгівлі людьми, говорили про актуальність даного питання.

Пригадали, як  важливо, щоб діти та підлітки завжди довіряли своїм батькам або опікунам, і повідомляли їм про свої плани та дії. Чим більше ми комунікуємо з близькими, тим менше шансів потрапити в небезпечну ситуацію.

Пам’ятаємо, що обережність та обізнаність – це наш найкращий захист!