25 жовтня у Коломиї відбувся VI обласний благодійний аукціон за підтримки Голови Івано-Франківської обласної адміністрації Світлани Онищук. Вже традиційно  учні початкових класів Рожнівського ліцею «Гуцульщина»  в рамках проєку «Наближаємо Перемогу» стали учасниками цього аукціону. Було представлено лот «Осіння симфонія». Це колективна творча робота учнів, виконана у змішаній техніці з використанням природних матеріалів, гуашевих фарб, канцелярського клею. Вмілі дитячі руки створили шедевр, в якому відобразили красу й неповторність рідного краю, а чарівна музика скрипаля на фоні осінньої природи звучить магічно і всеперемагаюче, вселяючи віру в Перемогу України у визвольній війні. Учні сильно вмотивовані, щиро вірять у Перемогу й своєю працею наближають її. Своєю енергетикою заряджають навіть дорослих.

45 000 гривень, вилучені на аукціоні за нашу «Осінню симфонію» допоможуть воїнам-прикарпатцям перемогти ворога. Разом до ПЕРЕМОГИ!