Одним із головних завдань Нової української школи є формування у вихованців ключових компетентностей, серед яких – спілкування державною мовою. З метою розвитку в наймолодших ліцеїстів уміння усно висловлювати думку, власний погляд, проявляти почуття, вміння тлумачити факти і поняття через активне спілкування з однолітками, розпочато роботу над спільним on-line проектом між першокласниками Рожнівського ліцею «Гуцульщина» та Шосткинської спеціалізованої школи №13.
[envira-gallery id=”1995″]

У п’ятницю, 15 березня 2019 року, відбулося віртуальне знайомство учнів 1-Б класу Рожнівського ліцею «Гуцульщина» (кл.керівник – Кушнір Н.П.) та учнів 1-В класу Шосткинської спеціалізованої школи №13 (кл.керівник – Кулик Л.В.). Спілкування дітей Гуцульщини та Сумщини в оn-line режимі – новий цікавий шлях не тільки розшири свій кругозір, а й знайти нових друзів. Такий діалог дає можливості сформувати життєві компетентності, які є основою розвитку успішної особистості.

Inutile dire che, in teoria, sarebbe bene voi con il vostro vicino di negoziare e di eseguire la decisione sulla costruzione di una recinzione in РїР° http://zaborprofnastil.ru/nl/izgotovleniya-stoimost-zabora/stoimost-activiteiten-po-zaboru-tesny-tip capire quando i vincoli di costruzione, che sarГ  necessario prendere in considerazione. In amministrazione locale ci sono i regolamenti per la costr

One thought on “On-line спілкування першокласників”

1. Дякуємо, нові друзі, нам дуже сподобалось спілкуватись on-line! З нетерпінням чекаємо нової застрічі!