![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/04/BudUformi.1019.jpg)
З 12-16 квітня хлопчики та юнаки Рожнівського ліцею
” Гуцульщина” взяли участь в змаганнях з підтягування на високій перекладині “Будь у формі” серед ліцеїв та гімназії Рожнівської територіальної громади. Бажаємо перемоги!
Рожнівський ліцей "ГУЦУЛЬЩИНА"
імені Федора Погребенника
З 12-16 квітня хлопчики та юнаки Рожнівського ліцею
” Гуцульщина” взяли участь в змаганнях з підтягування на високій перекладині “Будь у формі” серед ліцеїв та гімназії Рожнівської територіальної громади. Бажаємо перемоги!