![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-12_14-06-26-839-1210x642.jpg)
Пріоритетом даного проєкту є захист і просування прав дітей шляхом зміцнення системи захисту та підтримка дітей, які постраждали від міграції. В Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» працює Простір дружній до дитини. Дякуючи організаторам та донорам проєкту Terre des hommes, в нашому ліцеї обладнано кабінет Простору дружнього до дитини. У нас відбуваються активні тренінги, заняття, перерви. Здобувачі освіти 5-11 класів проводять своє дозвілля. Фасилітатором проєкту є педагог-організатор Ярослава Філіпчук. Здобувачі освіти під час занять «відкриваються» по-новому, зацікавлено беруть участь у всіх активностях та просто релаксують!