![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-10_19-18-25-587-1210x642.jpg)
Сьогодні до нашого ліцею завітала голова Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма. Вона привітала й нагородила команду учнів початкових класів за участь у ІІІ обласному благодійному аукціоні, який відбувся у славному місті Галич 07 вересня 2023 року. Цікавим було спілкування з Панчишак Віталіною, Далабожак Ліляною та Левко Тетяною, ученицями 10-Б класу – авторками лоту, який був представлений на ІІ районному аукціоні, що відбувся 03 листопада 2023 року у Косові. Їх теж нагороджено подяками Косівської районної військової адміністрації та солодкими подарунками. Наші волонтери горді з того, що своєю дитячою працею наближають Перемогу. Слава Україні! Героям слава!