[envira-gallery id=”767″]
У п’ятницю 14 жовтня наша країна відзначає День захисника України. Свято встановлено з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і перемог Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.
“Це свято засноване в нелегкі часи для вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України”, – заявив раніше президент України Петро Порошенко.
Як відомо, 14 жовтня відзначається День українського козацтва, а також річниця створення УПА і день Покрови Пресвятої Богородиці.
У Рожнівському ліцеї відбулись спортивні змагання «Естафета мужності» між учнями Рожнівського, Хімчинського та Кобаківського ліцеїв. Участь у естафеті брали учні 10-11 класів. Учасників змагань приїхав привітати голова Косівської районної управи Братства вояків УПА Підлетейчук Петро Андрійович.
Всі учні показали високу спортивну майстерність, злагодженість, а дівчата відмінні знання у медичній справі.
В напруженій боротьбі переможцями стали учні Рожнівського ліцею «Гуцульщина» та отримали грошовий приз 1000 гривень від Рожнівської ОТГ. Всі команди були нагороджені грамотами, але найважливіше те, що перемогла дружба.

Всегда в наличии biletus у нашего менеджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *