Сьогодні, 28 квітня 2020 року, відповідно до плану роботи Рожнівського ліцею на 2019-2020 н.р. відбулося онлайн-засідання педагогічної ради освітнього закладу на платформі ZOOM. Тема педради «Про організацію завершення 2019-2020 н.р. в умовах дистанційного навчання».
Порядок денний:
1. Про завершення 2019/2020 навчального року та оцінювання здобувачів освіти під час карантину.
2. Про затвердження сертифікатів підвищення кваліфікації педагогів ліцею.
3. Про затвердження гнучкого графіка проведення підсумкових контрольних робіт.
В онлайн-зустрічі взяли участь 72 педагоги освітнього закладу.
Голова педагогічної ради О. Радиш звернула увагу учасників педради на характерні особливості завершення 2019-2020 н.р. в умовах дистанційного навчання. О. Крутофіст, заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи, запропонувала затвердити сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників із зазначенням відповідної кількості отриманих академічних годин. Завершальним питанням засідання було затвердження гнучкого графіка проведення підсумкових контрольних робіт, з яким ознайомила педагогічних працівників заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Н. Сергієнко. Як підсумок засідання, директор ліцею, О. Радиш винесла на обговорення проект рішення педагогічної ради:
«У зв’язку з загальнонаціональним карантином та епідеміологічною ситуацією, враховуючи інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України та структуру навчального року освітнього закладу пропонується:
• завершити освітній процес 29.05.2020 р;
• не проводити традиційні шкільні масові заходи – Останній дзвоник, випускний;
• надіслати електронною поштою табелі та свідоцтва навчальних досягнень до 15.06.2020 р., а оригінали вручити у вересні для 3-8- их,10 класів;
• видати свідоцтва про здобуття базової середньої освіти за окремим графіком до15.06.2020 р.;
• до 4 травня укласти гнучкий графік дистанційних перевірочних робіт;
• підсумкове оцінювання провести з 04.05. 2020р. по. 20.05.2020р.;
• звільнити від проходження ДПА учнів 4, 9 класів;
• вчителям англійської мови провести тільки 3 види контролю: читання, аудіювання, письмо.
• затвердити сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників».
Упродовж роботи педагогічної ради панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням до ефективної співпраці в онлайн-форматі. Дякуємо всім учасникам педагогічної ради, що долучилися до засідання в режимі онлайн!

Бажаємо творчих успіхів та креативних ідей! Розуміємо, що саме такий формат спілкування з учителями допоможе вдало продовжити дистанційне навчання та успішно завершити 2019-2020 навчальний рік. І все ж таки РАЗОМ ми зможемо подолати виклики сьогодення. Бережіть себе! Будьте здорові!
З повагою адміністрація ліцею!

ED kan forekomma eftersom du kan prova detta for ett professionellt. ED kan vara en erektion. Nar en man ar sexuellt upphetsad, sa kontrakterar musklerna och bidrar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *