У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника пройшли заходи присвячені Дню пам‘яті жертв Голокосту. У закладі освіти вшанували пам’ять жертв Голокосту хвилиною мовчання, учителями історії й правознавства проведено тематичні уроки пам’яті. Класними керівниками проведено виховні заходи, бесіди та віртуальні екскурсії до Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”. Для представників учнівського самоврядування було проведено інформаційний захід на якому учні вшанували пам‘ять та глибоко поринули в історію цього страшного дня. В біблітеці організована книжкова виставка на тему «Голокост – злочин проти людства».

У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім’я якої – Голокост. Будемо пам’ятати… Мир і злагода – це головне, що нам потрібно сьогодні. Пам’ятаючи про трагедію минулого, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу.