В умовах карантинних заходів, коли весь навчально-виховний процес у закладах освіти переведено в дистанційний режим, 30 березня 2021 року на платформі ZOOM відбулося онлайн-засідання учнівського самоврядування Рожнівського ліцею “Гуцульщина” імені Федора Погребенника під керівництвом педагога-організатора Коровчук Уляни та заступника директора з виховної роботи Радиш Анастасії. Активісти обговорили можливості об’єднання учнівської молоді закладу в умовах карантину, ініціювали створення спільного відеочеленджу до Дня Довкілля, спрямованого закликати учнів відповідально та дбайливо ставитися до природи. Наприкінці засідання учні висловили свої почуття та емоції стосовно дистанційного навчання. Вони сумують за очним навчанням.