Одним із головних завдань Нової української школи є формування у вихованців ключових компетентностей, серед яких – спілкування державною мовою. З метою розвитку в наймолодших ліцеїстів уміння усно висловлювати думку, власний погляд, проявляти почуття, вміння тлумачити факти і поняття через активне спілкування з однолітками, розпочато роботу над спільним on-line проектом між першокласниками Рожнівського ліцею «Гуцульщина» та Шосткинської спеціалізованої школи №13.
[envira-gallery id=”1995″]

У п’ятницю, 15 березня 2019 року, відбулося віртуальне знайомство учнів 1-Б класу Рожнівського ліцею «Гуцульщина» (кл.керівник – Кушнір Н.П.) та учнів 1-В класу Шосткинської спеціалізованої школи №13 (кл.керівник – Кулик Л.В.). Спілкування дітей Гуцульщини та Сумщини в оn-line режимі – новий цікавий шлях не тільки розшири свій кругозір, а й знайти нових друзів. Такий діалог дає можливості сформувати життєві компетентності, які є основою розвитку успішної особистості.