![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-05-25_21-29-56-1210x642.jpg)
Багато вже використаних нами в побуті речей можуть отримати «друге життя». Таким чином, ми не будемо купувати нові речі і сприятимемо не тільки заощадженню коштів, а й збереженню ресурсів на виготовлення нових речей. Саме таке завдання було дано здобувачам освіти 5 – Б класу перед написанням проєкту «Смітити не можна, переробляти». До виконання цього завдання учні підійшли творчо і креативно. Тож використовуйте наш досвід, ресурси інтернету і власну фантазію, створюйте нові корисні речі зі старих!!!