![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/Безымянный-1210x642.jpg)
Напередодні Великодня – світлого свята життя, повного стародавніх традицій, одна з яких – розписування Великодньої писанки, у рамках роботи дитячої організації “Суцвіття”, учні початкових класів, разом з вчителями, працювали над проєктом пошуково-дослідницької діяльності “Великодня писанка”. Він передбачає ознайомлення учнів з одним із найдавніших видів декоративно-ужиткового мистецтва – яскравою народною творчістю – писанкарством.
Мета цього проєкту: розкрити цінність і символіку унікального витвору української культури – писанки; розширити та поглибити знання учнів про народну символіку; навчити застосовувати отримання знання та навички з розпису Великодніх яєць.
Дякуємо усім за плідну працю!