Весна… Вся природа прокидається й оживає. Будь-які весняні свята дарують багато приємних хвилин та гарних спогадів. Весняне свято, про яке знає кожен, – День матері. Традиційно його святкують у другу неділю травня. Це свято шанують у понад сорока країнах світу, адже воно нагадує нам про головну людину в нашому житті – маму. Прийнято дякувати мамам за нелегку працю, дарувати квіти, листівки, подарунки, навідуватися в гості, або ж вітати по телефону. Учні 4-В класу старанно підготувалися до цього свята, щоб у неділю жодна мама не залишалась без подарунка. Тут відбувся майстер-клас роботи з папером по виготовленню «Чарівних кошичків» для своїх найдорожчих, наймиліших матусь. Кожна дитина, під керівництвом класного керівника Гарасимко Н. М., старанно виготовляла кошичок з квітами для своєї рідної неньки. В свій подарунок діти вкладали любов і ніжність, ласку і тепло, турботу і повагу до милих матусь. Діти весело провели час та із задоволенням виконували роботу. Дитячий «Чарівний кошичок» вже в неділю вранці принесе радість не одній мамі!