Маленькі патріоти, учні початкових класів Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, мають глибоку віру в Перемогу. Тому з перших днів неоголошеної війни долучалися до важливих справ, як тільки могли: проводили солодкі ярмарки, власноруч виготовляли різні дитячі аксесуари. Вилучені кошти передавали на закупівлю автомобілів для військових. А тепер маленькі здобувачі освіти беруть участь у другому благодійному аукціоні, який відбудеться 17 березня в м. Івано-Франківську за підтримки голови ОВА Світлани Онищук, щоб допомогти воїнам-прикарпатцям у придбанні засобів зв’язку, дронів.

Для аукціону вони надають лот «Україна переможе!». Це творчі роботи учнів, виконані у змішаній техніці з використанням акварельних, гуашевих фарб, кольорових олівців та фломастерів. Цінним є те, що серед маленьких художників є син загиблого захисника України Прокіпчука Руслана Івановича, діти захисників України, що воюють на різних напрямках. Ці учні сильно вмотивовані, щиро вірять у Перемогу й заряджають своєю енергетикою своїх однолітків. Тому ідея лоту – 262 учні, 262 малюнки, 262 доби до Перемоги! Віримо, що наш лот не залишить байдужими справжніх українців, а кошти, вилучені за малюнки допоможуть воїнам-прикарпатцям перемагати ворога.
Разом до Великої Перемоги!