![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-06-09_21-27-37-1210x642.jpg)
9 червня представники учнівського самоврядування відвідали місто Івано-Франківськ. Учні побували в кінотеатрі, прогулялись вуличками обласного центру, а також з метою вшанування пам’яті в’язнів, розстріляних органами НКВС-НКДБ у тюрмах Західної України відвідали Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери.
Подорож видалась незабутньою та захоплюючою.
Дякуємо усім, хто був з нами!