Сьогодні лот учнів початкових класів Рожнівського ліцею “Гуцульщина” «Лелеки повертаються додому…» продано за 55 000 грн!!!

Це колективна творча робота учнів, виконана у таких техніках: живопис, аплікація, пластинографія. Лелеки – символ мужності й любові, тривкості й тривалості, незламності… Птахи радісно повертаються до рідних домівок, хоч і зруйнованих… Саме так, додому, на Батьківщину, де відсвяткують Перемогу життя, де зів’ють свої великі, мов велетенські круглі паляниці, гнізда, де приведуть у них малих, цибатих і клекітливих лелеченят. Лелечі гнізда – це символ правічного Колеса року, що має окреслені цикли, має визначені ролі, яке утверджує віхи буття. Лелеки несуть Перемогу і мир! Хай так буде!

Вилучені кошти допоможуть воїнам-прикарпатцям здолати ворога. Разом до ПЕРЕМОГИ!!!