![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/зображення_viber_2021-05-12_18-14-52-1210x642.jpg)
На 26 квітня 2021 року припадає 35 річниця аварії на Чорнобильський атомній електростанції.
У Міжнародний день пям’яті Чорнобиля учні 6-А класу на уроці “Чорнобиль – наш біль, наш смуток…” згадали про страшну подію 1986 року, яка стала однією з найтрагічніших сторінок сучасної історії України, Європи і всього світу.
Юні шестикласники, переглянувши документальний фільм, обговоривши з класним керівником масштаби трагедії, вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих ліквідаторів аварії!