Тридцять п’ять років пройшло з того часу, як вибухнув реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС і більше чверті століття цвітом скорботи та суму зацвітають чорнобильські сади і хворіє серце, тому що знає – не на добро це, не на життя.
Напередодні 26 квітня, заступник директора з виховної роботи Радиш Анастасія Романівна та педагог-організатор Коровчук Уляна Богданівна провели урок присвячений 35 річниці Чорнобильської катастрофи для членів учнівського самоврядування.

Під час уроку учні збільшили свої знання про чорнобильську трагедію, дізналися про долю ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, збагатили любов і повагу до своєї Батьківщини – України, почуття глибокої поваги до людей, які ціною власного життя та здоров’я захищали Україну від наслідків аварії на ЧАЕС.

Навчальне заняття завершилося вшануванням пам’яті перших ліквідаторів чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання. Із задоволенням учні переглянули презентацію “Дзвони Чорнобиля” та передивилися короткометражне відео “16 маловідомих фактів про Чорнобиль”.

Метою цих заходів було донесення до свідомості учнів масштабів чорнобильської катастрофи, прищеплення любові до рідного краю, виховання почуття співчутливості, критичного ставлення до історичних подій.