![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-12_22-03-44-059-1210x642.jpg)
Тарас Шевченко – ім’я, що викликає гордість та захоплення у всіх українців, особливо тепер – у часи військового конфлікту з країною-агресором. Бо кожне слово поета пророче, актуальне, до болю правдиве.
Учні 9-А класу взяли участь у патріотичному виховному заході «Тарас Шевченко- побратим по духу, по боротьбі, по вірі…»
Поезія Шевченка і про Шевченка, яку читали девʼятикласники, розчулили гостей дійства своєю актуальною і суголосністю з сьогоденням.
Великий Кобзар залишається живим у серцях українців та усіх, хто цінує свободу, справедливість та гуманізм. Його твори надихають на нові звершення, а його приклад спонукає до боротьби за свої права та гідність.