Тема «Методичний інструментарій учителя-словесника Нової української школи».
Євгенія Маркевич розповіла присутнім про впровадження сучасних освітніх трендів, які можуть стати відмінним інструментом для побудови сучасного інноваційного уроку. Наголосила на актуальності проведення уроків словесності з використанням елементів медіаосвіти, що сприяють розвитку предметних і ключових компетентностей учнів. Учителька розповіла, як і для чого створювати просопографію (метод дослідження біографії письменника) та яким чином використовувати цей прийом на уроках літератури.

Світлана Симотюк довела, що можна сьогодні навчати по-новому: цікаво й результативно. Для присутніх провела ряд практичних вправ, які кожен словесник може використати на своїх заняттях.
Марія Книш висвітлила питання «Формувальне оцінювання – простір освітніх можливостей», ознайомила з принципами та методами формувального оцінювання . Вчителька показала основні цифрові техніки, які використовує у класах НУШ.
І насамкінець словесники мали можливість побувати на виховному заході, приуроченому 210-ій річниці з дня народження Великого Кобзаря «Тарас Шевченко – побратим по духу, по боротьбі, по вірі» (Надія Кричун). Сьогодні, у його пам’ятні дні, ми з гордістю згадуємо Тараса Григоровича, його величне слово, незбагненне, пророче.
У процесі роботи учасники заходу переконалися, що тільки вдала інтеграція сучасних педагогічних технологій дасть змогу розвивати творчі здібності, а значить, і формувати креативну особистість учня.

Зустріч відбулась в атмосфері щирого спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *