![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/04/chaes_8_650x410-1.jpg)
Подія 26 квітня 1986 року стала однією з наймаштабніших трагедій не лише для українськго народу, а і для всього людства. Вибух на ЧАЕС вплинув на життя тисячі людей. Учні 5-В класу не залишили цей трагічний факт минулого століття без уваги, переглянули історичний відеокліп та декламували вірші Ліни Костенко про Чорнобиль.
Я вдячна людям тим, що врятували
Усю планету в найскрутніший час.
Ми перед ними всі заборгували.
Скажу сьогодні просто, без прикрас.