Unimos Corazones UC – асоціація в місті Мадрид, засновником якої є наш односельчанин Михайло Томей. Недарма згадуємо в цьому дописі про дану асоціацію, адже саме завдяки їй вже вкотре ми маємо можливість підтримувати наших учнів, які найбільше цього потребують. Головна мета організації – матеріальна підтримка дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, внутрішньо-переміщених дітей, сімей із дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. І особливо в такий важкий час для нашої держави Мадрид з нами пліч-о-пліч. Цього разу організація Unimos Corazones UC передала допомогу для наших воїнів, а також для учнів Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, а саме для дітей, які перебувають в скрутних життєвих обставинах. Було передано засоби гігієни, канцелярські товари, солодощі, крупи та інші продукти харчування. 28 учнів нашого ліцею отримали допомогу Учні, батьки та вчителі щиро вдячні ВАМ, небайдужим людям, які далеко за межами України знаходять у собі сили, можливість, бажання та час допомагати дітям, які найбільше цього потребують. Бракує слів, щоб описати щасливі очі дітей та батьків, які отримали пакунки з подарунками. Для них це ще один яскравий промінь сонця у похмурий день. Ми горді, що маємо таких співгромадян, односельчан…Щиро вдячні вам, низький уклін за вашу доброту, ваш внесок та відкрите серце!
Все буде Україна. Слава Україні!!!