Щорічно, у нашому ліцеї проводиться акція “Великодній кошик” на меті якого, допомогти соціально-незахищеним категоріям відчути це світле свято. Учні, вчителі та батьки не пройшли повз цих дітей і охоче долучились до акції.

Не даремно Великдень називають найсвітлішим святом у році. Ми з нетерпінням і трепетом чекаємо цей день: хтось, щоб закінчити сорокаденний піст, хтось поласувати традиційною випічкою, хтось, щоб прикрасити пасхальні яйця і почути довгоочікуване “Христос Воскрес!”.
Та є категорія людей, які з певних причин на обрії свого життя залишились наодинці, які не те, щоб скласти кошик, а поласувати чимось смачненьким не зможуть, яким, на жаль, поговорити з кимось важко, а особливо у великі сімейні свята, бо всі святкують в колі родини, а вони залишаються наодинці.
Вже вкотре нам вдається тішити дітей щедрими кошиками, навіть, не зважаючи на такий складний час…

Щиро дякуємо здобувачам освіти , батькам та вчителям ліцею, які охоче допомогли дітям, які цього потребують!
Разом ми сила! Вперед до перемоги!!!