13 жовтня 2020 року відбулася зустріч кандидатів на пост Президента учнівського самоврядування з учнівською молоддю Рожнівського ліцею. У “політичних боях” взяли участь троє опонентів – Мицкан Антон, учень 9-А класу, Андрійчук Тарас, учень 10-А класу та Сильвашій Юлія, учениця 10-Б класу. На дебатах, кандидатам надавався час, за який кожен мав змогу презентувати себе та свою передвиборчу програму. Після цього опоненти ставили один одному запитання та відповідали на питання присутніх учнів. І наприкінці зустрічі всі бажаючі виборці могли поспілкуватися з кандидатами, задаючи питання, які виникали з приводу програм, планів на майбутнє. Загалом, ми чули гідні та чесні відповіді, що характеризує наших кандидатів лише з позитивного боку. Вони продемонстрували вміння швидко і лаконічно відповідати на запитання опонентів, аргументувати свої слова та переконувати співрозмовника у корисності своєї програми, і, навіть, знаходити спільні цілі. Серед виборців, які відвідали дебати були також вчителі, які з цікавістю слухали кандидатів у Президенти ліцею та активно приймали участь у дебатах.

Бажаємо успіхів у день виборів!!!! Нехай переможе найкращий!!!