Учні вже 4-В класу здійснили захопливу подорож до Івано-Франківська. Першою зупинкою стало наукове містечко «Нова Енергія», де діти із захопленням досліджували світ науки, відкривали для себе цікаві явища та брали участь в інтерактивних експериментах.
Після пізнавальної частини на нас чекали яскраві емоції у розважальному центрі “Fly Kids”. Активні ігри, веселощі, сміх та чудовий настрій зробили цей день по-справжньому незабутнім.
Дякуємо всім, хто допоміг організувати цю чудову подорож! Разом ми створюємо найкращі спогади про шкільні роки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *