Майстерність учителя… У чому вона полягає? Можливо, в найпростішому і, водночас, у найскладнішому – бути гарною, доброю людиною…
Педагогічна майстерність – це насамперед духовність учителя, грунтовне знання свого предмета, розуміння мети і завдань освітнього процесу, вміння володіти найсучаснішими методиками викладання, артистизм, відмінна режисура уроку, імпровізація. Саме про це говорили учителі початкових класів та вихователі груп подовженого дня на черговому засіданні методичного об’єднання з теми “Педагогічна майстерність учителя – як один із факторів формування інноваційної особистості молодшого школяра”. Ділилися досвідом роботи, мудрими думками, моделювали й обговорювали різні педагогічні ситуації. Працювали творчо, цікаво, злагоджено.