9 листопада для учнів 5-В класу проведено заняття «Знаю права і змінюю світ», присвячений 75-річчю з дня заснування ООН. Учасник ініціативи «Найбільший урок у світі» класний керівник 5-В класу О.Повшук.
Мета уроку:
• ознайомити дітей із поняттям сталого розвитку, Глобальними цілями розвитку та
пояснити, у чому їхня важливість;
• пояснити учням поняття прав людини та прав дитини;
• пояснити значення організації ООН та ЮНІСЕФ;
• ознайомити з Конвенцією ООН про права дитини.

Існує безліч способів діяти і бути почутими. І необов’язково це робити однаково, адже в кожного є свої навички, вміння, які можна використовувати.
Щороку 20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. Діти з усього світу об’єднуються навколо мети збереження дитячих життів, боротьби за свої права та допомоги в реалізації свого потенціалу. Цей день дуже важливий, адже нам потрібно навчити дітей реалізовувати свої права, дати можливість дізнатися про нові способи висловлюватися і зробити так, щоб голоси дітей були почуті. Але це не єдиний день коли ми можемо це робити.