22 серпня 2021 року відбулася зустріч представників учнівського самоврядування, яка була присвячена 30-річчю від Дня Незалежності України.

Ліцеїсти зробили екскурс в історію проголошення незалежності, зосередилися на переломних моментах у боротьбі за самостійність, звернули увагу на особливості створення державних символів, а також розповіли про традиції, на які багата наша Батьківщина. Учні взяли участь у вікторині «Що ти знаєш про Україну».

Ця визначна дата навіки ввійшла в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, законодавчо закріпивши вікові прагнення українського народу до національного відродження та свободи.

Ми сподіваємося, що найзаповітніше бажання українців сьогодні — жити під мирним небом України і не допустити війни — здійсниться обов’язково . З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!!!