Раді повідомити, що сьогодні в Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» відбулось перше засідання Комітету Безпеки школи (КБШ), який був створений в рамках проєкту «Безпечні школи» під патронатом організації Save the Children. Наші ліцеїсти на чолі з президентом КБШ Віталіною Панчишак обговорювали етапи реалізації даного проєкту та працювали над Кодексом Поведінки, який і став першою сходинкою на шляху до реалізації даного проєкту. Наступним етапом для нас буде створення мапи школи та визначення ризиків та можливостей. Діти беруть активну участь в обговореннях і пропонують дуже цікаві та раціональні ідеї для того, щоб наше шкільне середовище стало ще безпечнішим та комфортним. Дякуємо Save the Children за таку можливість. Разом ми рухаємося до створення безпечного та підтримуючого середовища для навчання та розвитку молодих поколінь.