2 жовтня 2018 року учні Рожнівського ліцею «Гуцульщина» взяли участь у XVIII районному молодіжному фестивалі «Гірська веселка».
Виставка-конкурс відбувалась на майдані Незалежності. До початку свята учасники фестивалю оформили виставкові композиції «Вже осінь нам пісні співає…», які відразу привернули увагу перехожих та гостей міста своїм барвистим оформленням. В них було використано все те, чим багата Гуцульщина в цю золоту пору осені: запашні яблука та груші, багато видів грибів, різні плоди городини, безліч красивих квітів та рослин.
У конкурсі осінніх композицій учні 8-В класу нагороджені грамотою за зайняте І місце, а також у конкурсі малюнок на асфальті « Я намалюю осінь золотисту…» учні 8-Б класу нагороджені грамотою за здобуте ІІІ місце.
[envira-gallery id=”737″]
Напередодні, 1 жовтня в стінах Рожнівського ліцею «Гуцульщина» відбулась благодійна солодка ярмарка за участь учнів 1-11 класів. В результаті ярмарки учнями ліцею були зібрані кошти на лікування Грицюка Артема (учня 8-В класу) та Гостюка Дениса.