З метою підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного і цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді 7 травня відбувся щорічний звіт художньої самодіяльності.

Цьогоріч звіт розпочався яскраво і натхненно, зібравши більше 250-ти вихованців закладів освіти громади. Першими звітували творчий колектив Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника. Учні виконали 12 номерів різного жанру.

Пісні «Поставали школярики» та «Весела пісенька» виконав хор початкових класів (кер. Чурко Володимир Дмитрович). Чимало художніх номерів були присвячені Україні, рідному краю, дітям: пісні «Криниці», «Де Черемош круто в’ється» виконав хор дівчат 6-10 класів (кер. Красовський Ярослав Омелянович), пісня «Діти України» пролунала у виконанні учениці 7 класу Розвадовської Олександри (кер. Красовський Ярослав Омелянович). Ніжністю та любов’ю до рідного краю був наповнений виступ учениці 10 класу Юрах Тетяни, яка виконала вірш «Україно живи» (кер. Симотюк Світлана Марківна).

Жанрове розмаїття художнього звіту додав хореографічний номер «Неслухняний» (кер. Бельмега Руслана Дмитрівна).
Неперевершеним, високопрофесійним став виступ учениці 9 класу Гушман Іванни, яка виконала пісню «Лелеча доля» (кер. Красовський Ярослав Омелянович)

Наступними виступили вихованці Рибненської гімназії, Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини та Рожнівського Центру дозвілля дітей та юнацтва, які демонстрували своє мистецтво у вокальному, інструментальному, хореографічному, фольклорному жанрах

[envira-gallery id=”2364″]

Журі, відзначивши розмаїття творчих талантів дітей, подякували їм та їхнім художнім керівникам за бажання творити прекрасне, за кропітку роботу, яка дає вагомі результати, адже багато учасників концерту брали участь та займали призові місця в обласних конкурсах.

Творчий звіт – цеглинка до самовираження, самоствердження підростаючого покоління.

Велика подяка талановитим учасникам художньої самодіяльності та їх керівникам!