Сьогодні, в нашому ліцеї відбулися вибори голови учнівського самоврядування. Виборці мали можливість віддати свій голос за одного з кандидатів: Крутофоста Романа, учня 8-А класу та Воротняка Максима, учня 8-А класу. Найцікавіше те, що двоє кандидатів – однокласники. Та попри все, їм вдалось зберегти здорову конкуренцію, дружбу та повагу один до одного.  Участь у голосуванні брали учні 5-11 класів. Попередньо, здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з передвиборчими програми кандидатів, оцінити сильні та слабкі сторони на дебатах. За результатами голосування переміг Воротняк Максим з відривом у 42 голоси.

Детальніше про цифри: у голосуванні взяли участь 335 учнів; з них 177 учнів віддали голос за Максима, 135 за Романа, 21 учень зайняв нейтральну позицію, 2 бюлетні були зіпсовані.

Вітаємо тебе, Максиме! Доля учнівського самоврядування тепер в твоїх руках! Бажаємо успіхів та плідної праці. Віримо, у тебе все вийде!