Дописи

У рамках відзначення Міжнародного Дня Толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника з 15 по 19 листопада пройшов Тиждень Толерантності. Основною метою тижня було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток емпатії, розуміння проблем оточуючих людей.

План проведення заходів був насичений та різноманітний. Ліцей був тематично оформлений, розклеєно вислови мудреців та видатних людей про терпіння і терпимість до інших людей, проведено анкетування, класні години та бесіди на тему толерантність.

У рамках Тижня Толерантності проведено:

1. Засідання учнівського парламенту онлайн. Заняття-тренінг «Толерантність – крок до гуманності»;
2. Бібліотечна виставка «Будьмо толерантні!»;
3. Засідання дитячої організації «Суцвіття». Тренінговий модуль «Розвиток толерантності молодших школярів до людей з особливими потребами»;
4. Дотримуйтесь дієти толерантності (Правила для учнів на тиждень);
5. Урок толерантності «Що таке толерантність?»;
6. Заняття з елементами тренінгу «Дружба»;
7. Перегляд мультфільму «Струни» у класі;
8. Інтерв’ю: «Діти про толерантність»; https://www.youtube.com/watch?v=MIeBxtvGn-8&t=4s
9. Флешмоб «Долонька толерантності»; https://www.youtube.com/watch?v=217mvRCJIzc&t=456s
10. Уроки толерантності в класних колективах;
11. Тренінг «Толерантність, як життєва цінність людини»;
12. Виховні бесіди «Толерантність починається з мене»;
13. Оформлення шкільних коридорів крилатими висловами на тему: «Толерантність»;
14. Квест на тему: «Вчимося бути толерантними»;
15. Заняття з елементами тренінгу «Вчимося толерантному спілкуванню»;
16. Анкетування «Що я знаю про толерантність?»;
17. Анкетування «Чи толерантна я людина?»;
18. Анкетування « Індекс толерантності»;
19. Заняття з елементами тренінгу «Ми різні, але ми разом!»;
20. Анкетування «Чи вмію я бути толерантним?».

Упродовж Тижня Толерантності всі учні ліцею приймали активну участь в заходах. Тиждень був цікавий та корисний не тільки для школярів, але й для вчителів.
Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тиждень толерантності – це не просто формальна подія для підвищення загальної обізнаності, а дієвий інструмент, що сприяє створенню здорової психологічної атмосфери у школі та запобігає насильству.